Cuvée čierny Pereg 10,5% obj. 0,75l

Neohodnoceno
 
 

Víno vyrobené z léčivých plodů Arónie černoplodé a černého rybízu,oceněné zlatou medailí - Šampión výstavy Devínsky strapec 2008.

Dostupnost Na dotaz
200 Kč
Kód produktu 393
Značka PEREG, Koreňová 16, Bratislava,SR
Kategorie Rybízové
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

 Čierny Pereg je vzácné víno vyrobené kupáží vína z léčivých plodů Arónie černoplodé a vína z černého rybízu,oceněné zlatou medailí - Šampión výstavy Devínsky strapec 2008.

 

   Spojením těchto dvou pečlivě vybíraných vín z černého bobulového ovoce vzniklo excelentní cuvée s intenzivní rubínově červenou barvou,s podmanivou vůní plnou rybízových tónů a černých bobulí arónie.Jedinečná smyslná chuť je přesvědčivě ovocná, se svůdně vyváženou harmonií přírodních kyselin,s vjemem příjemného zbytkového cukru,který společně s vysokým obsahem buketních a extraktivních látek vytváří hluboký, výjimečně dlouhý chuťový prožitek.

 

   Víno plné přírodních antioxidantů zabraňujících stárnutí buněk,polyfenolů snižujících riziko kornatění tepen a látek,které příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu. Mikroelementy a vitamíny pocházející z černého bobulového ovoce pozitivně ovlivňují imunitní systém a rovnováhu důležitou pro celkové zdraví organizmu.

 

   Výborně se hodí k specialitám z tmavého masa a zvěřiny, k steaku z hovězí svíčkové, husy, či kachně. Je ho možné podávat i k dezertům, nebo jen tak, pro potěšení z příjemných chvil strávených v kruhu přátel, milované osoby, či rodiny.

 

Podávat při teplotě 15-16 st.C.

Hmotnost 1.5 kg