Balíky od nás - ekologické, levné, nerozbitné

První pololetí fungování naší firmy (rok 2009) dorazilo k našim zákazníkům rozbitých kolem 10% balíků. Vzhledem k tomu, že v takýchto případech zákazníkovi automaticky posíláme nový balík se zbožím a až následně řešíme reklamačku s dopravcem vždy na naše náklady, motivovalo nás to k tomu, abychom navrhovali neustále nové a kvalitnější balení, které zabezpečí, že od nás dostanete vámi objednané zboží nepoškozený a hlavně včas.

Zadání pro obalový materiál bylo jasné. Měl být pokud možno nerozbitný, lehký, aby se nenavyšovala cena poštovného a co nejlevnější, tak abychom nemuseli zavést položku "balné".

Za rok 2010 jsme evidovali jenom 4 reklamačky na "rozbitý balík" co je hluboce pod 1% odeslaných balíků, balné jsme zavést nemuseli a hmotnost se výrazně nenavýšila. Proto můžeme hrdě prohlásit, že proces balení balíků máme vyřešený.

Naše balíky jsou téměř nerozbitné, lehké, levné a ještě i ekologické!!!

A jak to děláme? Podívejte se na naše obrazové zpravodajství :

Každou láhev balíme do strečové folie tak, aby se nepoškodila její etiketa, když by se v balíku náhodou rozbila nějaká další láhev.

 

Samozřejmě folie chrání potisk etiket také před znehodnocením třením, které by mohlo vzniknout vibracemi počas dopravy.

...... .

Každou láhev balíme i do bublinkové folie. Folie má zabránit rozbití láhve. Používáme již použité folie, které nám zdarma poskytuje jistá nejmenována nadnárodní společnost (vzhledem k tomu, že folie, které měli být zlikvidované, znovu používáme, jde o proces recyklace, a proto se jedná o ekologické balení, a vzhledem k tomu, že folie máme zdarma, nic si za ně od našich zákazníků neúčtujeme).

Když je láhev balena do dárkového balení, zabalíme dárkové balení jako celek ještě jednou do bublinkové folie (jeden krát láhev v bublinkách a druhý krát láhev v dárkovém baleni v bublinkách).

Zboží balíme do hrubých kartonových krabic, které nám znovu zdarma poskytuje jistá nejmenovaná nadnárodní společnost (vzhledem k tomu, že kartony, které už měli být zlikvidované, znovu používáme, jde o proces recyklace, a proto se jedná o ekologické balení, a vzhladem k tomu, že kartony máme zdarma, nic si za ně od našich zákazníků neúčtujeme).

.........

Abychom měli jistotu, že se zboží nic nestane, vyztužíme všechny stěny krabic ještě jednou ochrannou vrstvou (další karton, polystyrén ...) tak, aby balík přežil i "opatrnou" manipulaci pracovníkmi České pošty.

Naše balíky sice nevypadají luxusně, ale jsou ekologické, zdarma a mnoho vydrží, takže luxusní zboží, které vám v nich zasíláme, nevzbuzuje pozornost a dostane sa k vám nepoškozený.

S pozdravom

váš tým

www.kuzovo.cz

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.