Vodka "Imperial Collection GOLD" BLACK EDITION 40% obj. 1l V DÁRKOVÉ TUBĚ

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Novinka roku 2019

Vždy módní ČERNÁ a vždy vzácná ZLATÁ!

To je Vodka, kterou si zasloužíte!

 

Dostupnost Na dotaz
572 Kč
Kód produktu 860
Značka LADOGA - Ладога, Saint Petersburg, Russian Federation
Kategorie Ruská vodka - Русская водка
Záruka doživotní
Položka byla vyprodána...
 
Jedná se o limitovanou edici vodky Imperial Gold v designové láhvi z černého skla v dárkové černé tubě z kvalitního kartonu.
 
Tato vodka je vyrobená speciálně pro sváteční nezapomenutelné příležitosti. Spojuje honosný styl a elegantní luxus, špičkovou kvalitu a vytrvalou snahu o dokonalost. Vždy módní ČERNÁ a vždy vzácná ZLATÁ! To je Vodka, kterou si zasloužíte!

 

Imperial Gold Vodka  byla v době svého vzniku určena výlučně pro bujaré carské slavnosti, proto její receptura si zakládá na nejvyšší možné kvalitě, jemnosti a lahodné chuti. Při její výrobě je používána speciálně upravená voda z Ladožského jezera a nejkvalitnější přírodní ingredience. Lipový med a lipové květy přidávají této vodce jemnou a lahodnou chuť a vůni.

Navíc, čištění skrze zlaté filtry významně vylepšuje kvalitu i chuť Carské Zlaté vodky. Také tvar láhve dokonale dokresluje charakter tohoto výjimečného nápoje. Láhev je vyrobena z výběrového matného skla, které je zdobeno zlatem. Motivy dobových rytin z období vlády cara Petra Velikého jsou doplněny vyobrazením panoramatu severní části hlavního města St. Petěrburg.

 

Hmotnost 2.4 kg