O firmě

HISTORIE

Jsme mladý, dynamicky se rozvíjející rodinný podnik, který vstoupil na český trh již v roce 2009 s úmyslem poskytnout náročnému českému a moravskému konzumentovi to úplně nejlepší ze širokého portfólie produkce slovenských likérek. U nás si můžete vybrat tradiční slovenské lihoviny, ale i produkty nejnovějších trendů na trhu se slovenskými lihovinami. Postupně rozšiřujeme naši nabídku i o další sortiment z "východního bloku" a to konkrétně o originálni luxusní ruské a ukrajinské vodky.

 

JAK VYBÍRÁME PRODUKTY

Firma www.kuzovo.cz neustále monitoruje sortiment všech hlavních hráčů slovenského lihovarnictví. A na základe výsledků analýz našeho týmu degustátorů a finančního oddělení vám přinášíme to nejlepší v poměru kvalita - cena.

 

BEZPEČNOST

Veškeré zboží, které máme v nabídce, nakupujeme a dovážíme buď přímo od výrobce nebo od oficiálních dovozců pro Českou republiku, které nám doporučili výrobci.

Vzhledem k tomu, že z u nás naskladněných produktů poměrně pravidelně organizujeme "degustační" akce, kterých se účastníme kromě našich zákazníků také my, naši známi i sousedé, nikdy bychom si nedovolili naskladnit něco z neověřených zdrojů nebo nevalné kvality, co by nám a také vám mohlo ublížit.

 

NÁŠ CÍL

Cílem našeho e-shopu je mimo běžného prodeje vybraných alkoholických nápojů také pomoci vám s výběrem dárků pro vaše blízké a dodat vám je až do domu nebo na místo vámi určené. Můžete si vybrat z kvalitnějšího alkoholu, který máme v limitovaných sériích také v dárkových baleních.