Demänovka horká 38% obj. 0,7l v dárkovém balení + 2 skleničky

 
 

Legendární likér nyní v sympatickém dárkovém balení se dvěma originálními Demänovka pohárky

Dostupnost Na dotaz
320 Kč
Kód produktu 878
Značka ST. NICOLAUS, Trnavská cesta 100,Bratislava, SR
Kategorie Likery (Liqueurs)
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Název tomuto likéru dala horská říčka a malebná dolina se slavnou jeskyní, obklopenou hustými lesy, v srdci Slovenska.

V kopcích, nad hranicí těchto lesů, se nacházejí rozsáhlé horské louky, na kterých každé jaro a léto rozkvitnou stovky květů a bylin. Mezi nimi byste možná našli i ty, které jsou klíčem k tajemství nenapodobitelné chuti a vůně Demänovky.

Recept z pozůstalosti Armina Starka, zakladatele likérky, která dnes působí pod názvem ST. NICOLAUS, pozná - jak to v těchto případech bývá zvykem – jen několik lidí. Není však žádným tajemstvím, že důležitou složkou Demänovky je i horský med výlučně ze slovenských úlů.

Výroba Demänovky je pravou školou trpělivosti. Nejméně dvoutýdenní luhování bylin v jemném obilním lihu vlastní výroby vystřídá trojměsíční dozrávaní vyluhovaného macerátu. Další tři měsíce si pak musí v klidu odležet hotová lihovina, aby získala charakteristický zaoblený a jemný charakter.

Pro svoji horko-sladkou a bylinnou chuť je Demänovka ideálním aperitivem, no její použití je naskrze univerzální, včetně míchaných nápojů.

Demänovka Horká 38 % je určena především milovníkům výraznějších bylinných likérů, nakolik vyniká dominantní chutí bylin a horských kořínků.

 

Several kinds of carefully selected herbs, honey, quality fine spirits, water from below the Tatras, and a recipe that dates far back have stirred up the irreplaceable flavour of Demänovka.

Hmotnost 2 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.