Kategorie
Podle výrobce
Newsletter

Zaregistrujte se zde a pomocí newsletter-u využívejte speciální newsletter akční nabídky, které budou pravidelně poskytovány jenom odběratelům newsletteru.

Kontakt

Všechny kontakty naleznete zde

Pro rychlý dotaz nebo vzkaz vyplnte kontakt na Vás a napište vzkaz.

Odpovíme v co nejkratší možný době !!!

Koktejly (Coctail book)

Když chcete vědět, co všechno se dá namíchat z našich produktů, klikněte na obrázek a dostanete se do našeho coctail booku. 

Mediálni partneři

 

 

Používáme účetní program AdmWIN 

 

Facebook

Najdi nás na Facebooku a bav se s náma !

Ankety, necenzurované recenze a vaše příspěvky a hlavně kopec srandy.

Buďte jako doma ... 

Když jste již u nás nakoupili a chutnalo vám, dejte o nás vědět i ostatním na Facebook-u. Podělte se s nimi o váš zážitek z chuti, a vyjádřete svoji spokojenost.

 

kuzovo on Facebook
Doporučujeme Vodky

 

Goral Vodka Master 0,7l 40%

Naše cena: 327,- Kč

Double Cross Luxury Vodka 0,7l 40%

Naše cena: 1600,- Kč

Goral vodka 0,7l

Naše cena: 270,- Kč

Vodka Štefánik 40% 0,05l

Naše cena: 50,- Kč

Bio destilát Šipkovice – světový unikát ze Slovenských Šurian

V Slovenských Šuranech se rozhodli dotáhnout zdravý životní styl do dokonalosti a začali vyrábět BIO destilát přímo ze symbolu přírodního léčitelství, a to z kvalitních BIO šipek.

Kromě této speciality na farmě Morgov vyrábějí rovněž BIO destilát Mirabelkovice z kvalitních divých slivek Mirabelek. Obě speciální BIO destiláty vyrábějí pod přísným dohledem inspekční organizace NATURALIS. BIO destilát šipkovice a BIO destilát Mirabelkovice jsou určeny pro opravdové fajnšmekry nebo pro speciální příležitosti.


„Jedná se o nesmírně náročnou čistě ruční práci,“ řekl serveru kuzovo.cz majitel farmy pán Ing. Jan Chrenko „Šipky se musí obírat až po prvních mrazech, když změknou a scukornatějí, jinak se nedají použít do kvasu. A tak se stalo, že například minulý rok jsme je museli obírat v sněhu a v mrazu, co je velmi těžká práce. Ale to není všechno, protože v dalším kroce je nevyhnutné je kus po kusu ještě dodatečně očistit od stopek a "šušňů", jinak by byl kvas znehodnocený a kvalita destilátu by šla rapidně dolů. Tisíce kusů šipek je potřeba navíc zpracovat poměrně rychle, tak aby začali kvasit najednou, jinak nebudou vykvašené rovnoměrně, co kvas znehodnotí. Jedná se o tak náročnou práci, že prakticky není možné najmout vhodný zaměstnance na sběr a zpracování šipek, a proto tuto činnost vykonávám jenom já spolu s manželkou, protože my to neděláme pro peníze, ale pro ten pocit, že na konci našeho snažení vznikne jedinečný destilát, který nemá konkurenci !!!

Vyrábíme jenom limitované série, které závisí od velikosti úrody BIO šipek. Například v roce 2010 jsme vyrobili jenom 18 l 52% destilátu. Ten jsme naplnili do luxusních 0,2l 0,35l a 0,5l láhví. Je potřeba si totiž uvědomit, že při pěstování BIO šipek nemůžete přírodě nijak pomáhat a musíte se plně spolehnout na to, jakou úrodu vám poskytne. Takže nasbírat např. 500 kg BIO šipek je někdy absolutně nesplnitelný cíl.“


A víte, jak přesně se liší BIO destilát od těch běžně prodávaných? Aby jste se mohli pochlubit certifikátem BIO, tak celý proces od pěstování plodin až po lahvování produktu musí být pod přísnou kontrolou inspekční organizaci NATURALIS. Plodiny, ze kterých se biodestiláty vyrábějí, pochází jen z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tedy žádná průmyslová hnojiva, pesticidy ani insekticidy. Při výrobě se využívá původní přírodní kvašení, lihoviny není potřeba filtrovat přes dřevěné uhlí, čímž si zachovávají svůj individuální charakter a přirozenou chuť. Destiláty musí zůstat čisté a nesmí se do nich přidávat žádné lihové výtažky, ovocné esence, aroma, barvivá, ani stabilizátory. Prodává se prostě čistý přírodní destilát!
A hlavně díky tomuto způsobu výroby obsahují omnoho méně metanolu. Tato látka stojí za těmi nepříjemnými ranními bolestmi hlavy.
Pokud tedy dáte na večírku přednost biodestilátu, jistě se vám bude o moc lépe vstávat !!!


Šipkovice je jedinečný destilát, který nemá konkurenci!!! Je charakteristický výrazním aroma připomínající šipkovou dřeň, zvýrazněný jemnou hořkou příchutí, co v ústech zanechá neopakovatelnou chuť. Originalitu a barvu vytváří i sušená šipka.

Šípkovice BIO destilát 0,2l 52%

Cena:300,-

Šipkovice je jedinečný destilát, který nemá konkurenci !!!

Šípkovice BIO destilát 0,35l 52%

Cena:450,-

Šipkovice je jedinečný destilát, který nemá konkurenci !!!

Šípkovice BIO destilát 0,5l 52%

Cena:600,-

Šipkovice je jedinečný destilát, který nemá konkurenci !!!

Dnes
Termíny dodání

Zboží skladem expedujeme:
poštou do 24 hodin
pomocí přepravní společnosti následující pracovní den

INFO SERVIS
Anketa

Odkud jste se dozvěděli o www.kuzovo.cz?

Celkem hlasů: 12002
Novinky
Nejprodávanější
Doporučujeme

Borovička exklusiv 42% 0,7l

Borovička exklusiv 42% 0,7l

Naše cena: 499,- Kč

Vodka Stolichnaya 40% 1l

Vodka Stolichnaya 40% 1l

Naše cena: 438,- Kč

sklenička "Pijačka" 0,05l

Naše cena: 40,- Kč

Pravý destilát + 2x pijačka

Naše cena: 523,- Kč

Možnosti platby

.

.

 

U nás můžete platit také s šeky Sodexo a Chéque Déjeuner :

 

.

.